Anasayfa Batı Trakya Kulüp Yönetim Takımlar Faaliyetler Ödüller Resim Galerisi Videolar Basında Biz İletişim
Maç Programı
-
Stad :
Tarih : --
Saat :
Skor :
A Takımı Puan Tablosu
BATI TRAKYA 45
İST.BULANCAK 42
İSTANBUL BAYBURT 35
BAYRAMPAŞA TEKNİK 27
CEVAT KÖPRÜBAŞI 27
GİRUSUN EMEKSAN 23
ŞİRİNEVLER 22
FATİH HİLAL 16
SULTAN MURAT 16
ÇAYIRBAŞI ÖZKAN 1
Faydalı Linkler

2

SPOR SİTELERİ (7)

2

BATI TRAKYA SİTELERİ (40)
Derneğimizin organize ettiği veya katıldığı faaliyetlerimizi inceleyin...
-
FAALİYET AYRINTILARI
İst.Batı Trakya Türkleri Spor Kulübü Hakan Güler'le Devam Dedi
İstanbul Batı Trakya Türkleri Spor Kulübünün 10. Olağan Kongresi 12 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 20'00’de Zeytinburnu'nda bulunan spor kulübü tesisleri toplantı salonunda gerçekleştirildi
12-05-2016 - 22:02

 İstanbul Batı Trakya Türkleri Spor Kulübünün 10. Olağan Kongresi 12 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 20'00’de Zeytinburnu'nda bulunan spor kulübü tesisleri toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Genel Kurula Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Av. Necmettin Hüseyin, BTTDD Zeytinburnu Şube Başkanı Besim İsmailbaşa, eski Başkanlar Mehmet Türkmen, Av. Asım Güven, Mehmet Gençoğlu, Osman Yılmaz, Av. Hüseyin Dilek, BTTDD Disiplin Kurulu Üyesi Av. Hasan Yazıcı, BATÇEV Vakfı ve Kuran Kursu Yöneticileri ile daha birçok üye katıldı.

Kongre öncesi verilen önergenin oy birliği ile kabul edilmesi sonucu, Divan Başkanlığına Av.Hasan Yazıcı, Başkan Yardımcılığına Av. Hüseyin Dilek ve katip üyeliklere  Av.Asım Güven ile Hüseyin Hacıdeli'nin seçilmesi ile kongre başladı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının  ardından, İstanbul Batı Trakya Türkleri Spor Kulübü Başkanı Hakan Güler açılış konuşmasını yaptı.

Güler konuşmasında "camiamıza büyük hizmetlerde bulunmuş, hakkın rahmetine kavuşan merhum başkanımız Sabri Yılmaz’ı rahmet ve minnetle anıyorum, görevde olduğumuz 4 yıl boyunca imkan ve zamanlarını bu kurum ve bu toplum için harcayan başta merhum başkanımız olmak üzere yönetim kurulu üyelerime, eski başkanlarıma, yöneticilik yapmış olan tüm üyelerimize şahsım ve camiamız adına teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Ardından Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Av. Necmettin Hüseyin söz aldı. Hüseyin "Öncelikle rahmet ve minnetle Sabri Yılmaz başkanımızı anmak istiyorum, mekanı cennet olsun. Görev esnasında böyle bir zorunlu değişim yaşandı, Hakan Güler kardeşim İstanbul Batı Trakya Türkleri Spor Kulübünün başına geçti ve bu güne kadar görevi başarı ile yürüttü. Bu tesiste temel atma aşamasında kendini minnetle andığımız rahmetli Hasan Bekiroğlu ile kurban kestiğimiz günlerden bu günlere geldik, bunda tüm başkanların, yöneticilerin ve üyelerin katkısı büyük, tüm camiada örnek gösterdiğimiz tesislerimizden bir tanesi Zeytinburnu oldu. İstanbul Batı Trakya Türkleri Spor Kulübü ilelebet var olacaktır. Önümüzdeki günlerde yenilenmesi düşünülen ve yapılacak olan yeni tesisimizin fizibilitesi de yapıldı. Yeni tesislerimizde tekrar futbolumuzu oynamaya devam edeceğiz, miniklerimizle yaşadığımız 23 Nisan’daki şampiyonluk coşkusunu tekrar yaşayacağız, takımlarımızla da Batı Trakya ismini onurla Türkiye genelinde başarıdan başarıya koşturacağımızdan en ufak bir şüphem yok. Bende aynı zamanda spor kulübünün bir üyesiyim, üye olarak da bunları söylüyorum" dedi.

Devamında "Dernek olarak mevcut sorunlarımızı çözmek adına gerekli girişim ve çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Fakat hepinizin malumu bürokraside işler biraz yavaş işler, bu sebeple biraz sabır gerekiyor. Kimsenin şüphesi olmasın el birliği ile tüm sorunlarımızı çözeceğiz. Bakanımzın, milletvekillerimizin, TBMM Batı Trakya Destek Grubunun desteğini alarak çözeceğiz, ama çözeceğiz" dedi. 

Hüseyin sözlerine "Ayrıca bakın siyasette hareketli günler yaşıyoruz, bizim içimizden gelen Sağlık Bakanımız Sayın Mehmet Müezzinoğlu'nun ismi, bizi onurlandıracak şekilde Başbakanlık için geçiyor. Gönlümüzden geçen sayın bakanımızın, Başbakanlığıdır. Bunu bizleri ziyadesi ile mutlu edecek, onurlandıracak bir başarı olarak görüyoruz " diyerek. "Ayrıca bu yıl derneğin 70. kuruluş yılı, 70 yıldır bu camianın kurumlarını buraya getirmiş olanlara şükranlarımı sunuyorum. 70 yıl önce yakılan bu alevi kimse söndürememiş bundan sonrada söndüremeyecektir.  diyerek sözlerini bitirdi.

Ayrıca kongrede BTTDD Zeytinburnu Şube Başkanı Besim İsmailbaşa, spor kulübü eski başkanı Mehmet Türkmen ve Divan Başkan Yardımcısı Av. Hüseyin Dilek'te söz alarak birer konuşma yaptılar. 

Denetim Kurulu raporunun okunması ve ibrası, kesin hesap bilançosu  okunması ve ibrası,tahmini bütçe okunması ve kabulünün ardından yeni yönetim kurulunun seçimine geçildi. Seçimlerde Hakan Güler başkanlığındaki aşağıdaki liste oy birliği ile seçildi.

Ayrıca Genel Başkan Av. Necmettin Hüseyin Genel Kurul sonrası gerçekleştrilen İstanbul Batı Trakya Türkleri Spor Kulübünün ilk yönetim kurulu toplnatısına da katılarak, göreve yeni seçilen yönetim kurulu ile birlikte önümüzdeki dönemin istişaresini yaptı.

10. Dönem İstanbul Batı Trakya Türkleri Spor Kulübü Yönetim Kurulu 

Başkan: Hakan Güler

Yönetim Kurulu:

1- Bilal Küçükay

2- Mehmet Gençoğlu

3- Bilal Karahoca

4- Hasan Dilek

5- Sinan Güler

6- İsmail İsmailbaşa

7- Ferhat Yılmaz

8- Mustafa Özgür

9- Fatih Hacıbedel

10- Serhat Yılmaz

Olağan Genel Kuruldan yansımalar.

Bu içerik 3124 kez okundu...
Diğer Faaliyet Başlıkları
15 TEMMUZ Şehidimiz Mustafa CAMBAZ 23 NİSAN Turnuvası
  devamı...
İASKF 16.OLAĞAN GENEL KURULU
  devamı...
İst.Batı Trakya Türkleri Spor Kulübü Hakan Güler'le Devam Dedi
  devamı...
Zeytinburnu Amatör Kulüpler Birliği Başkanı Sn. Şenol YURTSEVEN Amatör Spor Kulübü Başkanlarına iftar yemeği verdi.
  devamı...
TUGVA'nın(Türkiye Gençlik Vakfı) Edirne- Enez'de düzenlemiş olduğu yaz kampı
  devamı...
Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın Sahur Programında Spor Kulübü başkanları ile bir ara geldi.
  devamı...
ANKARA Bşk.Yrd.Av.Hakan ÇAVUŞOĞLU Ve TRT Genel Müdürü İbrahim EREN'e Hayırlı Olsun Ziyareti
  devamı...
LOKALİMİZİN YENİLENEN YÜZÜ
  devamı...
Zeytinburnu Kaymakamı makamında ziyaret edildi.
  devamı...
Geleneksel 23 Nisan Turnuvası Gerçekleşti.
  devamı...
ŞAMPİYON FUTBOLCULARA YEMEK
  devamı...
SAHAMIZIN ZEMİNİ YENİLENDİ
  devamı...
Türkmen İnşaat Can İpek Tekstil AVCILAR HOSPİTAL YEŞİLPINAR TIP MERKEZİ OZ KLAS TOUR
Copright © Batı Trakya Spor Derneği Tüm Hakları Saklıdır. Anasayfa - Batı Trakya - Kulüp - Yönetim - Takımlar - Faaliyetler - Ödüller - Resim Galerisi - Videolar - Basında Biz - İletişim
Bugün 209 Dün 116 Toplam 1398727 En Fazla 1169 Ortalama 261
Google Reklamları