Anasayfa Batı Trakya Kulüp Yönetim Takımlar Faaliyetler Ödüller Resim Galerisi Videolar Basında Biz İletişim
Maç Programı
-
Stad :
Tarih : --
Saat :
Skor :
A Takımı Puan Tablosu
BATI TRAKYA 45
İST.BULANCAK 42
İSTANBUL BAYBURT 35
BAYRAMPAŞA TEKNİK 27
CEVAT KÖPRÜBAŞI 27
GİRUSUN EMEKSAN 23
ŞİRİNEVLER 22
FATİH HİLAL 16
SULTAN MURAT 16
ÇAYIRBAŞI ÖZKAN 1
Faydalı Linkler

2

SPOR SİTELERİ (7)

2

BATI TRAKYA SİTELERİ (40)
A-TAKIM U-19 TAKIMI U-17 TAKIMI U-16 TAKIMI
U-15 TAKIMI U-14 TAKIMI U-13 TAKIMI U-12 TAKIMI
U-11 TAKIMI FUTBOL OKULU
-
TAKIMLAR
FUTBOL OKULU

    Kulübümüzde yaz ve kış dönemi olmak üzere futbol okulumuz vardır. Yaz dönemimiz 15 Haziran - 15 Eylül , Kış dönemimiz 15 Eylül - 15 Haziran tarihleri arasındır. Futbol okullumuz da, sporcu okul ve yaş durumuna göre gruplara ayrılmaktadır. Yaz döneminde okul durumu dikkate alınmamaktadır. Gruplarımızda 6 yaş ile 15 yaş arasında sporcular bulunmaktadır. Kulübümüzün futbol okulu kayıtlarında öncelikle sporcunun sağlık açısından bir sorun olmadığını belgeleyen muayeneyi gösteren bir belgeyi doktor tarafından onaylatıp bize getirmeleri istenir. Getirildiğinde kayıt yapılır. Bu belge arşivimizde sporcu doğum tarihine göre gruplandırılır.                                

Futbol okulu antrenman saatleri 09.00 ile 18.30 arasındadır.

    Amaç:
    Genç futbolcu kardeşlerimize futbol oyununu sevdirmek, bu oyunun kurallarını öğretmek ve öğretirken futbolcunun yaşamı boyunca kendisini yetiştirmesinde faydalı olacak örf, haya ve ahlak kurallarını eğitim süresi boyunca futbolcuya kazandırmaktır.

   Kulübümüzün bir diğer amacı da futbol okulumuzda bulunan yetenekli oyuncuları kulübümüzün futbol takımlarına kazandırmaktır.

   Futbol okulu sporcularımızdan,Kulübümüzün Lig takımlarına ve Profosyonel Kulüplere lisanslı yüzlerce futbolcu kadrolara dahil edilmiştir.   Kayıt için gerekli olan sporcu bilgi formunu buradan indirebilirsiniz.

 
 
 
Türkmen İnşaat Can İpek Tekstil AVCILAR HOSPİTAL YEŞİLPINAR TIP MERKEZİ OZ KLAS TOUR
Copright © Batı Trakya Spor Derneği Tüm Hakları Saklıdır. Anasayfa - Batı Trakya - Kulüp - Yönetim - Takımlar - Faaliyetler - Ödüller - Resim Galerisi - Videolar - Basında Biz - İletişim
Bugün 170 Dün 165 Toplam 1386887 En Fazla 1169 Ortalama 262
Google Reklamları